شرکت بین المللی توسعه تجارت نوای چکامه

گروه چکامه از سال 1379 فعالیت های خود در زمینه برگزاری نمایشگاه ها را آغاز نمود. از همان ابتدا برای رسیدن به موفقیت، باتجربه ترین ها را در کنار خود گرد آوردیم. با وجود تیمی حرفه ای اما در عین حال جوان، توانستیم خود را در این صنعت مطرح کنیم.

گروه کار خود را با طراحی، فضاسازی و چیدمان غرفه های نمایشگاهی آغاز و با جلب رضایت روزافزون مشتریان خود به سمت طراحی و اجرای نمایشگاه های مختلف بصورت مشترک و سپس بصورت اختصاصی حرکت کرد.

حاصل تلاش ما رضایت مشتریان ایرانی و حتی خارجی شد. این رضایت و تکرار پروژه های مختلف با کارفرماهای همیشگی و افزوده شدن مشتریان جدید به ما انگیزه داد تا حوزه فعالیت خود را گسترده تر کرده و جدیدترین خدمات که در سایر کشورها ارائه می شد را به در سطح نمایشگاه های ایرانی ارائه دهیم؛ طراحی استندهای نمایشگاهی و فروشگاهی، طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی، طراحی و اجرای ساین های خاص (از قبیل لوگو و آرم و تابلوهای خاص تبلیغاتی شرکت ها)، و تحقیقات بازار و پیشبرد فروش!

پس از آنکه تبدیل به بازوی اجرایی برندهای معتبر داخلی و خارجی در برگزاری نمایشگاه ها و فروشگاه شدیم، باز هم به نوآوری روی آوردیم تا بتوانیم بهترین الگوهای جهانی را پیاده سازی کنیم؛ ارائه خدمتی با نام «تور تجاری» که برای نیاز به شناخت فرهنگ و اقتصاد کشورهای مختلف دارد، را به افتخارات خود افزودیم.

در این میان از نیاز کشور به آموزش مباحث روز نیز غافل نبودیم؛ هم اکنون با شبکه ای از ارتباطات حرفه ای می توانیم شما را به هر دوره ای در هر جای دنیا برده و مدرک معتبر بین المللی را برای شما و حتی به نمایندگی از شما دریافت کنیم. دعوت از اساتید مورد نظر شما نیز برای حرفه ای های چکامه کار آسانی است. برای مشاهده خدمات متنوع و به روز گروه چکامه به منوی خدمات سایت مراجعه فرمایید.