• برنامه ریزی دقیق و بی نقص

  به لطف سال ها فعالیت در زمینه طراحی و اجرای نمایشگاه متعدد داخلی و خارجی، گروه چکامه مشاور و مجری مسلطی در طراحی و برگزاری نمایشگاه های داخلی، خارجی و بین المللی شده است. متخصصین ماهر گروه چکامه ابتدا با تعامل با شما سعی می کنند از برنامه و طرح مورد نظر شما آگاه شوند؛ آنچه در ذهن شماست باید به بهترین شکل پیاده شود! پس از بررسی ابعاد مختلف طرح و برنامه مورد نظر شما، به سرعت دست به کار می شویم و چند طرح را به شما پیشنهاد می دهیم.

  طراحی و برنامه ریزی، پیش از شروع، ورود به نمایشگاه، اتمام و خروج از نمایشگاه

  گروه چکامه از ابتدا مانند بخشی از تیم های شما در کنار شما می ایستد، بازدیدهای مداوم از محل نمایشگاه به عمل می آورد. طراحی فضای بنرها و استندها، فضای ثبت نام یا میز اطلاعات، فضای ساین های خاص و علائم راهنما، محل های پذیرایی و بسته کامل تزئین فضاهای مختلف را با شما بررسی و برنامه ریزی می کند. گروه چکامه برای اجرای دقیق طرح مطابق با استانداردهای مورد نظر شما طی مراحل مختلف مانند ساخت مواد و فعالیت کارکنان گروه تولید و پردازش اسناد با شما در ارتباط مستمر باقی می ماند. همزمان با شروع فرایند تولید بخش های طراحی شده، شما را از پیشرفت کار مطلع می سازیم. ما با همکاری مستمر با شما نصب و استقرار بخش های مختلف را نهایی می کنیم، تیم های ما با تهیه برنامه نمایشگاه، سرفصل های مشخصی برای هر فعالیت دارند که کار را دقیق و سریع پیش می برد. با ورود گروه چکامه به فضای نمایشگاه برای شروع کار، مدیر رویداد گروه چکامه نیز در نمایشگاه مستقر می شود تا ورود و استقرار پرسنل شما و خروج نهایی آنان از نمایشگاه به بهترین شکل ممکن انجام شود. توجه ویژه ای به استقرار و نصب میزهای مدیریت نمایشگاه داریم که باید پیش از شروع نمایشگاه مستقر شوند. هر روز با شما جلساتی داریم تا فرایند پیشرفت را مو به مو بررسی کنیم و در صورت بروز اشکالی سریعا آن را مرتفع کنیم. تیم های ما با ارتباط بیسیم با یکدیگر بر غرفه ها نظارت می کنند و نیازهای فوری نیز پیش از شروع نمایشگاه به سرعت برآورده می شوند. با نزدیکی اتمام نمایشگاه تیم های ما بار دیگر با نظارت دقیق، باعث تسهیل خروج غرفه داران و بارگیری مواد نمایشگاه مختلف می شوند. مدیران گروه های ما پس از نمایشگاه در جلسه ای با شما از رضایت شما اطمینان حاصل می کنند و بازخورد شما از نمایشگاه را ارزیابی می کنند. گروه چکامه در این جلسه علاوه بر میزان موفقیت نمایشگاه، فرصت های همکاری در آینده را نیز با شما به بحث می نشیند تا بتواند به قله ی رضایت شما دست یابد.

  مشاوره

  طراحی، اجرا و مدیریت نمایشگاه کاری بسیار پیچیده و پر پیچ و خم است که نیاز به تخصص، دانش و تجربه زیادی است. مشاوره های ما نیز بر اساس همین تجارب و دانش به شما ارائه می شود. چنانچه در هر مرحله از نمایشگاه یا غرفه خود نیاز به دریافت مشاوره ای سریع و حل کننده هستید، با گروه چکامه تماس بگیرید. ما در کمترین زمان و به سرعت با شما همراه خواهیم شد.
 • گروه چکامه با سابقه طولانی در زمینه طراحی، فضاسازی و چیدمان غرفه های نمایشگاهی (داخلی و خارجی)، تمامی امور را از ابتدا تا انتها طراحی و اجرا می کند.
  در بخش طراحی این گروه، طراحان سه بعدی در کنار مهندسان و طراحان گرافیک ماهر و مسلط بر CAD (که کارهای مهندسی و ترسیم فنی را انجام می دهند) طرح های مختلف برای شما به سرعت آماده می کنند. تمامی اعضای تیم دارای چندین سال تجربه در زمینه طراحی نمایشگاه های متعدد را دارند.
  گروه چکامه برای اجرای بی نقص طراحی های غرفه ها دارای تجهیزات لازم برای تهیه آیتم های چوبی، فلزی، پلاستیکی و غیره است. ما می توانیم کار لمینیت کردن آیتم های تولیدی را نیز مستقل انجام دهیم. دانش ما فقط به طراحی و ترسیم فنی محدود نیست. تیم ما با سابقه فعالیت در نمایشگاه های خارج از کشور، توان تطبیق غرفه شما با فرهنگ بومی کشورهای مختلف دنیا را داراست. برای جذب مخاطبان خارجی به غرفه و در نهایت به کسب و کار خود به این دانش نیاز دارید.
  طراح اولیه که با تلاش فراوان تیم ما به همان شکلی که در ذهن شما بود پیاده می شود، و برای حفظ روند طراحی و اجرا در مسیر مورد نظر شما، جلسات منظم هفتگی و روزانه را تشکیل می دهیم تا بتوانیم با ارائه گزارش امکان نظارت مستقیم شما بر پروژه را تضمین کنیم.
  تیم چکامه قادر است تمامی موارد بالا در نمایشگاه های خارجی طراحی و اجرا کند. طرح های شما در نزدیکترین مکان به نمایشگاه خارج از کشور اجرا شده و بدون کوچکترین صدمه به صورت کامل در نمایشگاه مستقر می شود. تجربه چندین ساله ما و ادامه همکاری های ما با شرکت های مختلف نشان از تخصص و مهارت ما و رضایت این شرکت های بزرگ دارد.
 • گروه چکامه تجربه ای تقریباً 15 ساله در طراحی و ساخت استندهای مختلف دارد. استندهای مختلف قابل حمل و سبک پاپ آپ، بنرهای تاشو، تابلوهای نمایش، بنرهای فضای باز و سایر وسایل جانبی نمایشگاهی و فروشگاهی از جمله محصولات گروه است. استندهای فروشگاهی و نمایشگاهی ما در سایزهای مختلف برای فضاهای مختلف طراحی و ساخته می شوند.
  گروه چکامه پیشرو در تولید استندهای فروشگاهی و نمایشگاهی می تواند استندهای سفارشی شما را طراحی و تولید کند تا نیاز حرفه ای شما در جذب مشتری برآورده شود. داشتن تیمی حرفه ای در طراحی و همکاری با واحدهای حرفه ای تولید مختلف در ایران و خارج از ایران ما را به برترین تبدیل کرده است؛ درخواست شما در حداقل زمان و با بهترین کیفیت برآورده خواهد شد. این امتیاز بزرگ باعث می شود استندهای نقاط فروش شما، مشتریان را به مطلوب ترین شکل با برند شما آشنا کند. با استندهای ویژه نقاط فروش، علاوه بر افزایش فروش شاهد آشنایی مصرف کنندگان با برند خود خواهید بود. فروشگاه های کوچک و بزرگ، شرکت های معتبر و بزرگ و برندهای سرشناس از جمله مشتریان ما بوده اند. تیم ما از ابتدای طراحی تا تولید و تحویل و نصب با شما همراه است تا بهترین خدمات را به شما در فروشگاه یا نمایشگاه شما ارائه دهیم.
  برای استندهای نقاط فروش از فناوری چاپ دیجیتال استفاده می شود تا تصویر برند شما همراه با لوگو با طراحی گرافیکی مناسب به مشتریان و ارباب رجوع ارائه شود.

  برای تبلیغ محصولات خود نیاز به منابعی در تولید استند دارید که در اختیار گروه چکامه است. با ما تماس بگیرید.

 • گروه چکامه با داشتن تیمی حرفه ای و مجرب از طراحان داخلی باانگیزه و دکوراتورهای خلاق آماده طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی شما است. در افق این تیم، محدودیتی در ارائه ای خدمت وجود ندارد. هیچ صنعت و حوزه ای از حیطه تخصص ما بیرون نیست. نوسازی و بازسازی فروشگاه ها حداقل چیزی است که در توان ماست!
  تیم طراحی ما با وسعت دید فنی و معماری خود، به ارائه راه حل نیز می پردازد. این تیم تلاش می کند دکوراسیون داخلی اداره یا فروشگاه شما محلی جذاب برای مشتریان شما، وسوسه کننده برای خریداران و همسو با اهداف تجاری و حرفه ای شما در ایجاد تصویر مورد نظر شما از خودتان در دید مشتریان و ارباب رجوع محترمتان باشد.
  تیم دکوراسیون داخلی گروه چکامه با حفظ ملاحظات فرهنگی، می تواند از خلاقیت های معمارانه خود در همسوسازی نمای بیرون ساختمان با دکوراسیون داخلی شما نیز بهره ببرد.
  گروه چکامه این خدمت بزرگ و حرفه ای را به تمامی صنایع بدون هیچ گونه محدودیتی ارائه می دهد. ما از طراحی تا اجرای کامل را بر عهده می گیریم. آمادگی تیم ما برای تحقیقات فرهنگی و جغرافیایی برای همسوسازی طرح با فرهنگ کشور مورد نظر شما، طراح و مجری ایده آلی برای دکوراسیون داخلی صنایع ایرانی در خارج از کشور نیز می باشد.
  برای دریافت این خدمت بزرگ و ممتاز، با ما تماس بگیرید و یا با تکمیل فرم تقاضا منتظر تماس ما در کوتاه ترین زمان ممکن باشید.
 • گروه چکامه افتخار دارد خدمت نوینی با عنوان «تور تجاری» را ارائه کند. این گروه با سابقه طولانی در برگزاری نمایشگاه ها و فعالیت های تجاری مربوط به آن از قبیل طراحی ساین های خاص و استندهای نمایشگاهی و فروشگاهی، «تور تجاری» را برای شرکت هایی که قصد حضور در نمایشگاه های ایرانی و خارجی دارند، یا قصد بازدید از نمایشگاه های خارج از کشور (بدون ایجاد غرفه برای خود) را دارند و همچنین برای علاقمندان به حضور در کارگاه های آموزشی خارج از کشور همراه با دریافت مدرک معتبر بین المللی فراهم آورده است.

  برای شرکت های مایل به حضور در نمایشگاه ها و رویدادهای خارجی (و داخلی)

  اگر می خواهید در نمایشگاهی خارجی (یا داخلی) با تشکیل غرفه شرکت کنید، طراحی و اجرای غرفه (یا سالن) و استندها مطابق نظر شما، چیدمان غرفه و رزرو بهترین غرفه های نمایشگاه خود، رزرو مکان های مناسب برای برگزاری همایش و اسکان و استقرار سخنرانان و نمایندگان شما، تبلیغات و بازاریابی از طریق شبکه گسترده خود ، امور طراحی گرافیکی بروشور، کاتالوگ، تیزر های تبلیغاتی، بنرهای چاپی و آنلاین و حتی سایت، پذیرش و پذیرایی مهمانان شما و سایر امور اجرایی از ابتدا تا انتها را به ما بسپارید، گروه چکامه دارای شبکه بسیار قوی و حرفه ای در این زمینه در سراسر جهان است.

  برای شرکت های ایرانی مایل به بازدید از رویدادهای خارجی

  تا کنون گروه چکامه توانسته است در برگزاری سمینارهای خارج از کشور نقشی فعال داشته باشد. حاصل این فعالیت ها ایجاد شبکه ای خبره در اخذ ویزا، رزرو پروازها و هتل های مناسب برای شرکت های ایرانی حاضر در این سمینارها، طراحی و اجرای بروشورها، برقراری ارتباط میان این شرکت ها و برگزارکنندگان سمینارها به شکل مثبت از جمله تخصص های این گروه به حساب می آید. اگر به سمینار یا رویدادی در خارج از کشور دعوت شده اید می توانید برای رسیدن به اهداف تجاری خود از گروه چکامه کمک بگیرید. تهیه سیم کارتهای کشور مقصد و سایر تجهیزات ارتباطی و ارائه اطلاعات از شرکت های حاضر در رویداد و شرکت های فعال در صنعت مورد نظر شما نیز از دیگر خدمات در این نوع تور تجاری است.

  برای شرکت های مایل به شرکت در کارگاه های آموزشی خارج از کشور

  اگر مایلید فرد یا افرادی را به کارگاهی آموزشی در خارج از کشور بفرستید، امور هماهنگی، اخذ ویزا، رزرو پرواز و هتل مناسب با هدف تجاری شما از شرکت در کارگاه، پیگیری لازم برای دریافت مدرک شما پس از برگزاری کارگاه، برقراری ارتباطات موثر با حاضرین در کارگاه خارج از کارگاه و هر آنچه شما نیاز به آن دارید، از ابتدا تا انتها در دستان متخصصان حرفه ای ماست. کافیست با ما تماس بگیرید.
 • کشور ما با توجه به پتانسیل فراوان برای رشد روزافزون خود نیاز به آموزشهای مختلف دارد. هدف این آموزشها ارتقای دانش و مهارت است. یکی از روش های بسیار متداول و محبوب انتقال این دانش و مهارت، کارگاه های آموزشی مختلف است که در میان کسب و کارهای ایرانی از محبوبیت زیادی برخوردار است و در عین حال توانسته راه موفقیت بسیاری از آنها را باز کند.
  گروه چکامه از دیرباز با ارائه خدمات لازم در زمینه کارگاه های آموزشی، متخصصین محترمی را که قصد شرکت در کارگاه های آموزشی کشورهای مختلف دنیا بخصوص مالزی، استرالیا و ایتالیا را دارند، با ارائه خدمات بسیار حرفه ای و سریع خود به هدف نهایی خود نزدیک می کند. تهیه بلیط و رزرو محل اقامت مناسب برای شرکت کنندگان، ثبت نام آنان قبل از پرواز و دریافت تایید نهایی آن از برگزار کننده کارگاه، مذاکره برای دریافت تخفیف های ویژه برای مشتریان دارای تعداد شرکت کننده زیاد، دریافت مدرک به نمایندگی از شما و تحویل آن به آدرس دلخواه شما در ایران یا هر کجای جهان و بسیاری از موارد دیگر شامل خدمات حرفه ای گروه چکامه می شود.
  گروه افتخار دارد خدمات خود را برای کارگاه های آموزشی در صنایع زیر ارائه دهد:
  • مخابرات و تلکام
  • روابط عمومی
  • نفت و گاز
  • مدیریت تربیت بدنی و ورزش
  • مدیریت گردشگری
  ضمن آنکه این گروه با ترکیبی حرفه ای و خلاق می تواند برای اهداف آموزشی شما تورهای تجاری برگزار کند؛ مفهومی نو در دنیای کسب و کار . رزرو بهترین و امن ترین پروازها با استفاده از شبکه ها مختلف ارتباطی ما، رزرو مناسب ترین هتل ها برای اقامت شما که ویژه هدف شما از سفر آموزشی شما است، و دریافت و تحویل مدارک و گواهینامه های شما از جمله خدمات منحصر بفردی است که گروه چکامه به شما ارائه می دهد. با دریافت این خدمات زمان و انرژی خود را فقط و فقط صرف هدف خود از کارگاه های آموزشی کنید. با ما تماس بگیرید!
 • پیشبرد فروش نیاز به تور متحرکی دارد که از جشنواره های تبلیغاتی (کمپین های تبلیغاتی) پشتیبانی می کند. هدف از این تور متحرک آشنایی عمومی با برند شما، معرفی محصولات و در نهایت افزایش فروش است. پیشبرد فروش برای موفقیت خود نیاز به زمان بندی دقیق، مکان مناسب، تبلیغات و روابط سازنده با فروشندگان است.
  گروه چکامه اجرای موفق چندین پیشبرد فروش را برای مشتریان بزرگ خود در پرونده دارد. بازاریابی اصیل و نوآورانه ما تجربه برند را برای مشتریان شما به همراه خواهد آورد. علاوه بر طراحی تبلیغات، می توانیم اجرای آن را از ابتدا تا انتها در اختیار بگیریم. انتخاب محل های پرتردد، لوجستیک، برنامه ریزی مسیر حرکت تور و پرسنل نمونه هایی از فعالیت های گروه چکامه در پیشبرد فروش است.